Kontakt 32 630 40 23
Kontakt

5 Korzyści ze Zmiękczonej Wody

Zmiękczacze wody zapewniają realne oszczędności kosztów eksploatacji, konserwacji i wymiany ogrzewaczy wody, zmywarek, pralek i prysznicow, a także wydłuża ich żywotność. Zmiękczacze wody to oszczędność czasu. Niezależne badania potwierdziły, że znaczny czas czyszczenia jest skrócony przy wodzie zmiękczonej. Woda miękka może w czasie, usunac istniejący kamienny osad w gorącej wodzie i systemach grzewczych m.in.w zbiornikach wody jak również osadu zalegajacego w rurach grzewczych

OSZCZĘDNOŚĆ,OSZCZĘDNOŚĆ,OSZCZĘDNOŚĆ!

OSZCZĘDNOŚĆ,OSZCZĘDNOŚĆ,OSZCZĘDNOŚĆ!
Niezależne badania wykazały, że koszt Zmiękczacza Wody EWT zwróci się po 12-15 miesiącach. Przez cały okres stosowania zmiękczonej wody, na detergentach, ogrzewaniu i urządzeniach zaoszczędzisz rocznie ponad 1000zl.

Ochrona wrażliwej skóry Twoich bliskich

Ochrona wrażliwej skóry Twoich bliskich
FAKT: Udowodniono, że twarda woda podrażnia miękką, wrażliwą skórę. Dzięki codziennemu korzystaniu z miękkiej wody, odczuwaj przyjemność z posiadania naturalnie nawilżonej i gładkiej skóry. Szczególnie korzystne jest to dla dzieci i dorosłych o skórze suchej,Atopowe zapalenie skóry , egzemą i łuszczycą.

 

Lśniące czystością łazienki i podłogi

Lśniące czystością łazienki i podłogi
Zapomnij o kłopotliwym myciu , bez konieczności uciążliwego szorowania – a w jaki sposób? Przy miękkiej wodzie, brud i zanieczyszczenia zmywają się o wiele łatwiej, ograniczając czas sprzątania domu o 50%.a przy tym efekt końcowy -lśniąca czysta łazienka i podłogi

 

BRAK OSADU KAMIENIA

BRAK OSADU KAMIENIA
Przywróć swój prysznic do życia ze Zmiękczaczem Wody EWT! Nigdy więcej zatkanych słuchawek prysznicowych, nigdy więcej brzydkich nalotów wapiennych na drzwiach kabiny prysznicowej – po prostu za każdym razem cieszysz się wspaniałą, orzeźwiającą kąpielą pod prysznicem.

Oszczędzaj Pieniądze ze Zmiękczaczem Wody

Oszczędzaj Pieniądze ze Zmiękczaczem Wody
Oszczędzaj Pieniądze ponad 20-30 procent dzięki redukcji kosztów za gaz lub prąd  po zainstalowaniu  EWT Water Softeners. wraz z obniżeniem kosztów konserwacji urządzeń, zmiękczacz wody  jest cenną inwestycją  w Twoim domu.