Kontakt 32 630 40 23
Kontakt

Dlaczego Warto Wybrać Specjalistów od Zmiękczaczy Wody EWT EWT

Jako liderzy sprzedaży Zmiękczaczy Wody i  Dystrybutorów wody , Firma EWT Woda stawia CIę w centrum wszystkiego co robimy.Chcielibyśmy aby dzięki nam każdy miał miękka wodę w swoim domu dzięki naszym systemom zmiękczającym wodę.

Spokój ducha

Spokój ducha
Wierzymy w "Spokój Ducha" naszych klientów .Dlatego  EWT  jest jedyną Firmą ze zmiękczaczami wody  w Polsce która oferuje 15 letnia gwarancję na części na wszystkie nasze systemy zmiękczajaće wodę.Gwarancja ta sytuuje firmę EWT jako lidera firm uzdatniających wodę

* Gwarancja na wszystkie zmiękczacze wody  EWT

30-Dniowy Gwarantowany zwrot pieniędzy

30-Dniowy Gwarantowany zwrot pieniędzy
To prawda,Oferujemy 30-dniowy gwarantowany zwrot pieniędzy. Jesteśmy pewni co do jakości naszych produktów ,że oferujemy 30-dniowy gwarantowany zwrot pieniędzy na wszystkie nasze zmiękczacze wody.Będziesz zachwycony z korzyści  dzięki instalcji naszego zmiękczacza wody ,A na potwierdzenie tego sprawdź   opnie naszych zadowolonych klientów  z różnych okolic

Żywica Jonowymienna IQ

Żywica Jonowymienna IQ
Opatenetowana IQ fine mesh resin Żywica jest najwyższej jakości żywicą jonowymienną obecnie na rynku.
Żywica IQ jest jedną z niewielu certyfikowanych żywic  wykorzystywanych w celach spożywczych do zmiękczania wody na całym świecie. Nasza oszczędna,Żywica zmiękczająca wodę  optymalizuje ilość wody i soli stosowanych w każdej regeneracji, oszczędza sól, wodę i pieniądze na funkcjonowanie systemów zmiękczania wody.

Energooszczędne sterowniki

Energooszczędne sterowniki
Nasze unikalne energooszczędne sterowniki używają mniej niż 10 zł za prąd na rok.Sterowniki do Zmiękczaczy Wody  EWT są w pełni programowane przez naszych w pełni wykwalifikowanych specjalistów i dostarczają  niezrównaną niezawodność w systemach do zmiękczania wody.

Darmowy serwis

Darmowy serwis
EWT oferuje darmowy przyjazd  serwisowy w okresie gwarancyjnym dla zmiękczaczy wody  i wszystkich produktów które  instalujemy .

W100% Irlandzka Jakość

 W100% Irlandzka Jakość
Gwarantowany wysokiej jakości produkt Irlandzki– EWT firma z europejskimi standardmi z siedzibą w Irlandii w 100% . Nasze niesamowite Zmiękczacze Wody to najwyższa jakość za rozsądną cenę

Członkostwo EPDWA od 2002

Członkostwo EPDWA od 2002
Od 2002 Posiadamy Członkostwo EPDWA - Jako członkowie Europejskiego Zrzeszenia Zagadnień w zakresie Wody PItnej możemy Tobie zagwarantować, że wszystkie nasze produkty i serwis spełniający surowe wytyczne EPDWA zapewniając, klientowi najlepszą obsługę i standardy w branży.