Kontakt 32 630 40 23
Kontakt

Zrób pyszną filizankę herbaty(bez osadu na górze )!

  • •Jak zrobić doskonałą filiżankę herbaty (bez przykrego osadu na wierzchu)!!    Czy kiedykolwiek zrezygnowałeś z  herbaty, z powodu okropnego smaku i nieapetycznego osadu na wierzchu kubka?
  • Czy kiedykolwiek widziałeś  osad pozostały  na dnie Twojego  kubka, który źle oddziaływuje na Twój żołądek.
  • Jeśli masz ten problem  to Jesteś jednym z tysięcy ludzi w całej Polsce, którzy  żyją  w rejonach twardej wody.

  Powstawanie osadów kamienia z Twardej wody powoduje przykre i nieapetyczne osady w Twojej herbacie

 Twarda woda to woda, która zwiera dużo wapnia. Kiedy twarda woda jest podgrzewana wapń i  magnez wytrącają się w postaci kamienia na elementach grzewczych  (grzałce w czajniku). Wynikiem tego procesu powstawanie osadu kamienia na dnie czajnika, który czasami jest widoczny w przygotowywanej herbacie. Ale jest na to bardzo proste rozwiązanie.        Zmiękczacze wody usuwają w  100% kamień z wody, Zapewniając Państwu doskonałą filiżankę herbaty za każdym razem.Zmiękczacze wody również zapewniają miękkszą wodę  pod prysznicem  efektem czego jest bardziej nawilżona skóra i piekne i delikatne włosy skóry i może życie oddech z powrotem do włosów ponownie. 

  IMontaż Zmiękczacza wody, Usuwa osady kamienia & i zapewnia świetną smaczną herbatę!

Zmiękczacze wody usuwają w  100% kamieńz wody, Zapewniając Państwu doskonałą filiżankę herbaty za każdym razem.Zmiękczacze wody również zapewniają miękkszą wodę  pod prysznicem  efektem czego jest bardziej nawilżona skóra i piekne i delikatne włosy skóry i może życie oddech z powrotem do włosów ponownie.    Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści płynących ze Zmiękczaczy Wody  EWT zadzwoń i dowiedz się więcej   

 32 630 42 91,lub odwiedź naszą stronę www.ewtwoda.pl

 polish-home-page-christmas-banner.gif